Skrat Race 2013
PDF Natisni E-pošta
Avtor Uroš Breški
nedelja, 19 maj 2013

Ta vikend je bila v San Leonardu v Benečiji prva izvedba etapne dirke SKRAT RACE. V programu je bilo 3 dni dirkanja a je v petek prolog odplaknil dež. Na startu sva bila tudi SREČO KRIŽNIČ in UROŠ BREŠKI in v sicer malo številni konkurenci osvojila 1. mesto.

Tako je organizatorjem uspelo izpeljati sobotno (65km 1750 v.m.) in nedeljsko (55 1700 v.m.) etapo. Proga nam je pokazala prelepe poti v Benečiji, ki so pravi, vsaj za mene neodkrit raj za ljubitelje gorskega kolesarstva. Kljub temu, da se nas je zbralo na startu zelo malo, se je prireditelj z organizacijo in gostoljubjem izkazal in res škoda, da njihov trud ni bil poplačan z višjo udeležbo. Res da je slabo vreme in večji maraton v bližini oklestilo udeležbo pa vendar je bila  to odlična možnost za preizkus na večdnevni dirki.

Res upam, da se bo na drugi izvedbi zbralo več udeležencev in si pričaralo pravi MTB vikend!