Prve dirke 2016
PDF Natisni E-pošta
Avtor Pinosa   
ponedeljek, 28 marec 2016

Sezona se je začela in naši člani že pridno nabirajo tekme. Začeli smo s tekmo na krasu s Kras krosom, kjer je bila kar pisana udeležba in med 490 tekmovalci je bilo kar 9 članov našega kluba z lepimi rezultati. Še isti dan se je začela tudi Enduro sezona s tekmo v okolici Trsta, kjer se je preizkusil naš novi član kluba. Štirje člani  so se udeležili tudi prve Xc tekme v sezoni v Vrtojbi - tradicionalno XC dirko za SloXCup. Že prihodnji vikend pa nas čaka maraton Colio&Brda s startom in ciljem v Dobrovem v Goriških brdih. Ekipa na cestnih kolesih pa pridno trenira in čaka april in prve prave dirke. Brevetaši pa so počasi meljejo svoje zastavljene cilje in ekstremne razdalje.

Več na Facebooku in v galeriji slik... 

 

Sponzorji

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Aktualni dogodki

No events

Prijava


Ste pozabili geslo?
Registracija Ustvari nov uporabniški račun
Intelektualna vsebina strani je last Kolesarskega kluba DJAK.
Za ogled priporocamo brskalnik Mozzilo Firefox2

survivor