QUOTE:
Za ju3 je predviden ta strašni džiro
StraÅ¡en giro ni bil tako straÅ¡en, vsekakor pa Kras ne da dihat. Tisti, ki si misli, da se da po Krasi vozit "con calma" brez se matrat se moÄno moti.
Pa še kolo sem mogu popoldne ošpricat, ker je blo prou belo od soli.
Polar je reku: 117,4 km, Maximum Altitude 323m, Ascent 1113m
Ga ni pravega klance, pa tudi ravnine je ni.
Za naslednjiÄ nam ostane Å¡e tisti prijetnejÅ¡i del ture. Danes nas je blo 10 naslednjiÄ pa Å¡e kajÅ¡en veÄ!